Advertisement

TV Tokyo - stacja telewizyjna i producent wielu serii anime. Założona 12 kwietnia 1964 roku.

Kalendarium

  • kwiecień 1964 - rozpoczęcie nadawania programów
  • listopad 1969 - przejęcie przez Nihon Keizai Shimbun, Inc.
  • października 1973 - zmiana nazwy na Tokyo 12 Channel
  • listopad 1973 - zmiana profilu z edukacyjnego na rozrywkowy
  • październik 1981 - zmiana nazwy na TV TOKYO
  • marzec 1982 - powstaje TV OSAKA
  • wrzesień 1983 - powstaje TV AICHI
  • październik 1985 - powstaje TV SETOUCHI
  • grudzień 1985 - przeniesienie TV TOKYO do obecnej siedziby
  • październik 1989 - powstaje TV HOKKAIDO
  • kwiecień 1991 - powstaje TVQ
  • grudzień 1997 - AT-X rozpoczyna nadawania satelitarne
  • październik 1998 - nowe logo
  • grudzień 2000 - powstaje B.S. Japan

Ciekawostki

  • Stacja wyemitowała 623 anime.
  • Studio brało udział w produkcji 404 anime.

Anime, w których tworzeniu pomagało studio

  • Ace of Diamond (TV) - produkcja
  • AD Police (TV) - współpraca przy produkcji muzyki
  • Ah -- Harima-nada (TV) - produkcja
  • Aikatsu! (TV) - produkcja
  • Aiura (TV) - produkcja
  • Alice in Cyberland (OAV) - produkcja
  • All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku (TV) - produkcja
  • AM Driver (TV) - produkcja
  • Angelic Layer (TV) - produkcja
  • Animal Yokocho (TV) - produkcja
  • Anyamaru Tantei Kiruminzuu (TV) - produkcja
  • Aqua Kids (TV) - produkcja
  • Aquarian Age - Sign for Evolution (TV) - produkcja
  • Arata The Legend (TV) - produkcja
  • Aria - The Natural (TV) - produkcja
  • Aria the Animation (TV) - produkcja
  • Aria the Origination (TV) - produkcja
  • Aria the OVA ~Arietta~ - produkcja
  • Arjuna (TV) - produkcja
  • Asura Cryin' (TV) - produkcja
  • Asura Cryin' 2 (TV) - produkcja
  • B-Daman CrossFire (TV) - produkcja
  • Babel II - Beyond Infinity (TV 2) - produkcja
  • Bakegyamon (TV) - produkcja
  • Bakkyuu HIT! Crash Bedaman (TV) - produkcja
  • Bakumatsu Gijinden Roman (TV) - produkcja
  • Bakusou Kyoudai Let's & Go (TV) - produkcja
  • Bakusou Kyoudai Let's & Go WGP (TV) - produkcja
  • Bakusou Kyoudai Lets & Go Max (TV) - produkcja
  • Battle Athletes (OAV) - produkcja
  • Battle Athletes Victory (TV) - produkcja
  • Beast Wars II Chō Seimeitai Transformers (TV) - produkcja
  • Beet the Vandel Buster Excellion (TV) - produkcja
  • Beyblade G Revolution (TV) - produkcja
  • Beyblade: Metal Fury (TV) - produkcja
  • Beyblade: Metal Masters (TV) - produkcja
  • Beyblade: Shogun Steel (TV) - produkcja
  • Blade of the Phantom Master - produkcja
  • Bleach (TV) - produkcja
  • Bleach the Movie: Fade to Black - produkcja
  • Bleach the Movie: Hell Verse - produkcja
  • Bleach the Movie: Memories of Nobody - produkcja
  • Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mō Hitotsu no Hyōrinmaru - produkcja
  • Blue Dragon: Trials of the Seven Shadows (TV) - produkcja
  • Blue Seed (TV) - produkcja
  • Bomberman Jetters (TV) - produkcja
  • Boogiepop Phantom (TV) - nadzór
  • Capeta (TV) - produkcja
  • Captain Tsubasa: Road to 2002 (TV) - produkcja
  • Cardfight!! Vanguard: Asia Circuit Hen (TV) - produkcja
  • Cardfight!! Vanguard: Link Joker Hen (TV) - produkcja
  • Chi's Sweet Home (TV) - produkcja
  • Chibi Kero - produkcja
  • Chiisana Kyojin Microman (TV) - produkcja
  • Chō Gekijōban Keroro Gunsō 2: Shinkai no Princess de Arimasu! - produkcja
  • Chō Mashin Eiyūden Wataru (TV) - produkcja
  • Chō Seimeitai Transformers: Beast Wars Neo (TV) - produkcja
  • Chō Soku Henkei Gyrozetter (TV) - produkcja
  • Chōja Reideen (TV) - produkcja
  • Chōseishin GranSazer (TV) - produkcja
  • Chōyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi (TV) - produkcja
  • Clamp School (TV) - produkcja
  • Cromartie High School (TV) - produkcja
  • Cross Fight B-Daman eS (TV) - produkcja
  • Cross Game (TV) - produkcja
  • Cybuster (TV) - produkcja
  • D.Gray-man (TV) - produkcja
  • D.N.Angel (TV) - produkcja
  • Daily Lives of High School Boys (TV) - produkcja
  • Danbōru Senki (TV) - produkcja
  • DD Hokuto no Ken (TV 2013) - produkcja
  • Demashitaa! Powerpuff Girls Z (TV) - produkcja
  • Densetsu Kyojin Ideon (TV) - produkcja
  • Devil Survivor 2 The Animation (TV) - produkcja
  • Don-Don Domel to Ron (TV) - produkcja
  • Driland (TV) - produkcja
  • Duel Masters: Lunatic God Saga - produkcja
  • E's Otherwise (TV) - produkcja
  • Edokko Boy: Gatten Taro (TV) - produkcja
  • Eiga Jewelpet Sweets Dance Princess - produkcja
  • El-Hazard: The Wanderers (TV) - produkcja
  • Elemental Gelade (TV) - produkcja
  • Eyeshield 21 (TV) - produkcja
  • F-Zero Falcon Densetsu (TV) - produkcja
  • Fairy Musketeers (TV) - produkcja
  • Fairy Tail (TV) - produkcja
  • Fairy Tail the Movie: Phoenix Priestess - produkcja
  • Figure 17 (TV) - produkcja
  • Final Fantasy: Unlimited (TV) - produkcja
  • FireStorm (TV) - produkcja
  • Folktales from Japan (TV) - produkcja
  • Fortune Arterial: Akai Yakusoku (TV) - produkcja
  • Fortune Dogs (TV) - produkcja
  • Fuma no Kojirou: Seiken Sensou-hen (OAV) - produkcja
  • Fuse Teppō Musume no Torimonochōn - produkcja
  • Fushigi Yugi (TV) - produkcja
  • Fushigiboshi no Futago Hime (TV) - produkcja
  • Fushigiboshi no Futago Hime Gyu! (TV) - produkcja
  • Galaxy Angel Z (TV) - produkcja
  • Gallery Fake (TV) - produkcja
  • Gear Fighter Dendoh (TV) - produkcja
  • Gekijōban Gintama Kanketsu-hen: Yorozuya yo Eien Nare - produkcja
  • Generator Gawl (TV) - współpraca przy muzyce
  • Gestalt (OAV) - produkcja
  • Ghost Hunt (TV) - produkcja
  • Gifū Dōdō!! Kanetsugu to Keiji (TV) - produkcja
  • Gingitsune (TV) - produkcja
  • Gintama (TV) - produkcja
  • Gintama' (TV) - produkcja
  • Gintama: The Movie - produkcja
  • Gokujō!! Mecha Mote Iinchō Second Collection (TV) - produkcja
  • Golgo 13 (TV) - produkcja
  • Gon (TV) - planowanie
  • Good Luck Girl! (TV) - produkcja
  • Gosick (TV) - produkcja
  • Gun Frontier (TV) - produkcja
  • Gundam Build Fighters (TV) - produkcja
  • Gurren Lagann the Movie – The Lights in the Sky Are Stars - produkcja
  • Gurren Lagann the Movie –Childhood's End- - produkcja
  • .hack//Roots (TV) - produkcja
  • Hatsumei Boy Kanipan (TV) - produkcja
  • Hayate the Combat Butler (TV) - produkcja
  • Hayate the Combat Butler! Cuties (TV) - produkcja
  • Hayate the Combat Butler! Heaven Is a Place on Earth - produkcja
  • Hayate the Combat Butler!! (OAV) - produkcja
  • Hayate the Combat Butler!! (TV) - produkcja
  • Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You (TV) - produkcja
  • Hero Tales (TV) - produkcja
  • Heroman (TV) - produkcja
  • Hikaru no Go (TV) - produkcja
  • Hime Chen! Otogi Chikku Idol Lilpri (TV) - produkcja
  • Hime-chan's Ribbon (TV) - produkcja
  • His and Her Circumstances (TV) - produkcja
  • Honō no Tōkyūji Dodge Danpei (TV) - produkcja
  • Hotarubi no Mori e - produkcja
  • Human Crossing (TV) - produkcja
  • Hyper Police (TV) - produkcja
  • I'm Gonna Be An Angel (TV) - produkcja
  • Idaten Jump (TV) - produkcja
  • Idol Tenshi Yōkoso Yōko (TV) - produkcja
  • Inazuma Eleven GO (TV) - produkcja
  • Inazuma Eleven Go vs. Danbōru Senki W - produkcja
  • Inazuma Eleven GO: Kyūkyoku no Kizuna Griffon - produkcja
  • Infinite Ryvius (TV) - produkcja
  • Ixion Saga DT (TV) - produkcja
  • Jankenman (TV) - produkcja
  • Jewelpet Happiness (TV) - produkcja
  • Jewelpet Kira☆Deco—! (TV) - produkcja
  • Jewelpet Sunshine (TV) - produkcja
  • Jewelpet Twinkle (TV) - produkcja
  • JoJo's Bizarre Adventure: Phantom Blood - produkcja
  • Jungle no Ouja Taa-chan (TV) - produkcja
  • Juu Senshi Garukiba (TV) - produkcja
  • Kaikan Phrase (TV) - produkcja
  • Kaitō Kiramekiman (TV) - produkcja
  • Kaleido Star (TV) - produkcja
  • Kaleido Star: New Wings Extra Stage (OAV) - produkcja
  • Kamichama Karin (TV) - produkcja
  • Kamisama Dolls (TV) - produkcja
  • Kamisama Kiss (TV) - produkcja
  • KenIchi the Mightiest Disciple (TV) - produkcja
  • Kenyū Densetsu Yaiba (TV) - produkcja
  • Kiba (TV) - produkcja
  • Kimi no Iru Machi (TV) - produkcja
  • King of Thorn - produkcja
  • Kinkyuu Hasshin Saver Kids (TV) - produkcja
  • Kinnikuman Nisei - Ultimate Muscle 2 (TV) - produkcja
  • Kirarin Revolution (TV) - produkcja
  • Kishin Taisen Gigantic Formula (TV) - produkcja
  • Knight Hunters (TV) - produkcja
  • Knights of Ramune & 40 (TV) - produkcja
  • Knights of Ramune & 40 Fire (TV) - produkcja, współpraca przy muzyce
  • Kodocha (TV) - produkcja
  • Kōsoku Denjin Albegas (TV) - produkcja
  • Kotenkotenko (TV) - produkcja
  • Kouchuu Ouja Mushiking ~Mori no Tami no Densetsu~ (TV) - produkcja
  • Kyatto-Ninden Teyandee (TV) - produkcja
  • Kyōryū Bōkenki Jura Tripper (TV) - produkcja
  • Kyoryu Daisenso Aizenborg (TV) - produkcja
  • Legend of the Galactic Heroes: Spiral Labyrinth (OAV) - produkcja
  • Legend of the Millennium Dragon - produkcja
  • Level E (TV) - produkcja
  • Leviathan: The Last Defense (TV) - produkcja
  • Lord of Lords Ryu Knight (TV) - produkcja
  • Lost Universe (TV) - produkcja
  • Love Hina (TV) - produkcja
  • Love Hina Spring Special - I Wish Your Dream - produkcja
  • Love Hina X'mas Special - Silent Eve - produkcja
  • Magic Tree House - produkcja
  • Magical Project S (TV) - produkcja
  • Majestic Prince (TV) - produkcja
  • Makai Ōji: Devils and Realist (TV) - produkcja
  • Mamimume Mogacho (TV) - produkcja
  • Manga Sarutobi Sasuke (TV) - produkcja
  • Manyū Hiken-chō (TV) - produkcja
  • MapleStory (TV) - produkcja
  • MÄR (TV) - produkcja
  • Maria Watches Over Us (TV) - produkcja
  • Maria Watches Over Us 3rd Season (OAV) - produkcja
  • Maria Watches Over Us 4th Season (TV) - produkcja
  • Maria Watches Over Us Season 2: Printemps (TV) - produkcja
  • Mars Daybreak (TV) - produkcja
  • Martian Successor Nadesico (TV) - produkcja
  • Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of Darkness - produkcja
  • Master of Epic: The Animation Age (TV) - produkcja
  • Master of Mosquiton '99 (TV) - produkcja
  • Matchless Raijin-Oh (TV) - produkcja
  • Maze (TV) - produkcja, współpraca przy muzyce
  • Medabots (TV) - produkcja
  • Medaka Box (TV) - produkcja
  • Medaka Box Abnormal (TV) - produkcja
  • MegaMan NT Warrior (TV) - produkcja
  • Mermaid Forest (TV) - produkcja
  • Metal Fight Beyblade VS Taiyō Shakunetsu no Shinryakusha - dystrybucja
  • Miracle Train - Ōedo-sen e Yōkoso (TV) - produkcja
  • Mirai Robo Daltanias (TV) - produkcja
  • Mirmo Zibang! (TV) - produkcja
  • Mister Ajikko (TV) - produkcja
  • Moero! Top Striker (TV) - produkcja
  • Mojako (TV) - produkcja
  • Momotaro Densetsu (TV) - produkcja
  • Mon Colle Knights (TV) - produkcja
  • Monkey Turn V (TV) - produkcja
  • Monsuno (TV) - produkcja
  • Mushibugyō (TV) - produkcja
  • Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (TV) - produkcja
  • My Bride is a Mermaid (TV) - produkcja
  • My Little Monster (TV) - produkcja
  • (The) Mystic Archives of Dantalian (TV) - produkcja
  • Mythical Detective Loki Ragnarok (TV) - produkcja
  • Naruto (OAV) - produkcja
  • Naruto (TV) - produkcja
  • Naruto Shippūden (film) - produkcja
  • Naruto Shippūden (TV) - produkcja
  • Naruto Shippuden the Movie: Bonds - produkcja
  • Naruto Shippūden: Blood Prison - produkcja
  • Naruto Shippūden: The Lost Tower - produkcja
  • Naruto Shippūden: The Will of Fire - produkcja
  • Naruto Spin-Off: Rock Lee & His Ninja Pals (TV) - produkcja
  • Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom - produkcja
  • Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel - produkcja
  • Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow - produkcja
  • Naruto: Konoha Sports Festival - produkcja
  • Nazca (TV) - produkcja
  • Negima!? (TV) - produkcja
  • Neo Angelique Abyss (TV) - produkcja
  • Neo Angelique Abyss -Second Age- (TV) - produkcja
  • Neon Genesis Evangelion (TV) - produkcja
  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion - produkcja
  • Night Raid 1931 (TV) - produkcja
  • Nightwalker (TV) - produkcja
  • Nurse Angel Ririka SOS (TV) - produkcja
  • Nyarko-san: Another Crawling Chaos (TV) - produkcja
  • Occult Academy (TV) - produkcja
  • Odoru Pokémon Himitsu Kichi - produkcja
  • Oh! Family (TV) - produkcja
  • Onegai My Melody Yū & Ai - produkcja
  • Ox Tales (TV) - produkcja
  • Papuwa (TV) - produkcja
  • Peach Girl (TV) - produkcja
  • Penguin no Mondai (TV) - produkcja
  • Pikachu's Island Adventure - produkcja
  • Pikachu's PikaBoo (OAV) - produkcja
  • Pocket Monsters: Diamond & Pearl (TV) - produkcja
  • Pokemon 2000 - The Movie - produkcja
  • Pokemon 3 - The Movie - produkcja
  • Pokemon 4Ever - produkcja
  • Pokemon Advance (TV) - produkcja
  • Pokemon Heroes - Latias & Latios - produkcja
  • Pokémon Ranger and the Temple of the Sea - produkcja
  • Pokémon the Movie: Black - Victini and Reshiram - produkcja
  • Pokémon the Movie: Kyurem VS. The Sword of Justice - produkcja
  • Pokémon the Movie: White - Victini and Zekrom - produkcja
  • Pokémon: Arceus and the Jewel of Life - produkcja
  • Pokémon: Black and White: Rival Destinies (TV) - produkcja
  • Pokémon: Destiny Deoxys - produkcja
  • Pokémon: Giratina & The Sky Warrior - produkcja
  • Pokemon: Jirachi Wish Maker - produkcja
  • Pokémon: Lucario and the Mystery of Mew - produkcja
  • Pokemon: Mewtwo Returns - produkcja
  • Pokemon: The First Movie - produkcja
  • Pokémon: The Rise of Darkrai - produkcja
  • Polar Bear's Café (TV) - produkcja
  • Popolocrois Monogatari (TV) - produkcja
  • Pretty Rhythm Aurora Dream (TV) - produkcja
  • Pretty Rhythm Dear My Future (TV) - produkcja
  • (The) Prince of Tennis II (TV) - produkcja
  • (The) Princess and the Pilot - produkcja
  • Project ARMS (TV) - produkcja
  • Project ARMS: The 2nd Chapter (TV) - produkcja
  • Psychic Squad (TV) - produkcja
  • Rail of the Star - A True Story of Children - produkcja
  • Record of Lodoss War: Chronicles of the Heroic Knight (TV) - produkcja
  • Rerere no Tensai Bakabon (TV) - produkcja
  • Revolutionary Girl Utena (TV) - produkcja, współpraca przy muzyce
  • Road to Ninja: Naruto the Movie - produkcja
  • Rockman.EXE Axess (TV) - produkcja
  • Rockman.EXE Beast (TV) - produkcja
  • Rockman.EXE Stream (TV) - produkcja
  • Rockman.EXE: Hikari to Yami no Program - produkcja
  • Rumiko Takahashi Anthology (TV) - produkcja
  • Run=Dim (TV) - produkcja
  • S-CRY-ed (TV) - produkcja
  • Saber Marionette J (TV) - produkcja
  • Saiyuki (TV) - produkcja muzyki
  • Saiyuki Gaiden (OAV) - produkcja
  • Saiyuki: Requiem - produkcja
  • Saki (TV) - produkcja
  • Saki Episode of Side A (TV) - produkcja
  • School Rumble (TV) - produkcja
  • School Rumble: 2nd Semester (TV) - produkcja
  • SD Gundam Force (TV) - produkcja
  • Sengoku Collection (TV) - produkcja
  • Sengoku Paradise Kiwami (TV) - produkcja
  • Senyū. (TV) - produkcja
  • Senyū. Dai 2 Ki (TV) - produkcja
  • Serial Experiments Lain (TV) - produkcja
  • Seven of Seven (TV) - produkcja
  • Sgt. Frog (TV) - produkcja
  • Shaman King (special) - produkcja
  • Shaman King (TV) - produkcja
  • Shiawase Sou no Okojo-san (TV) - produkcja
  • Shin Megami Tensei Devil Children: Light & Dark (TV) - produkcja
  • Shugo Chara! (TV) - produkcja
  • Shugo Chara!! Doki— (TV) - produkcja
  • Shura no Toki: Age of Chaos (TV) - produkcja
  • Shutsugeki! Machine Robo Rescue (TV) - produkcja
  • Silent Möbius (TV) - produkcja
  • Sket Dance (TV) - produkcja
  • Slayers (TV) - produkcja
  • Slayers Gorgeous - produkcja
  • Slayers Next (TV) - produkcja
  • Slayers Revolution (TV) - produkcja
  • Slayers Try (TV) - produkcja
  • Sorcerer Hunters (OAV) - współprodukcja
  • Soreike! Zukkoke Sanningumi (TV) - produkcja
  • Sou Nanda (TV) - produkcja
  • Soul Eater (TV) - produkcja
  • Soul Hunter (TV) - produkcja
  • Speed Racer X (TV) - produkcja
  • Spiral (TV) - produkcja
  • Squid Girl (TV) - produkcja
  • Squid Girl Season 2 (TV) - produkcja
  • Star Ocean EX (TV) - produkcja
  • Starship Operators (TV) - produkcja
  • Submarine Super 99 (TV) - produkcja
  • Sugar Sugar Rune (TV) - produkcja
  • Super GALS (TV) - produkcja
  • Tamagotchi! (TV 2009) - produkcja
  • Tank Knights Portriss (TV) - produkcja
  • Tanken Driland - 1000-nen no Mahō - (TV) - produkcja
  • Tanoshii Moomin Ikka (TV) - produkcja
  • Tegami Bachi: Letter Bee (TV) - planowanie, produkcja
  • Tegami Bachi: Reverse (TV) - produkcja
  • Tekkaman Blade (TV) - produkcja
  • Tenchi in Tokyo (TV) - produkcja
  • Tenchi Muyo Movie 3: Tenchi Forever - produkcja
  • Tenchi Universe (TV) - produkcja
  • Tenjōhen - Utsunomiko - produkcja
  • Tenku Senki Shurato (TV) - produkcja
  • Tennis no Oujisama: Atobe Kara no Okurimono - produkcja
  • Tokyo Pig (TV) - produkcja
  • Tokyo Underground (TV) - produkcja
  • Tokyo Zombie - produkcja
  • Tomatoman (TV) - produkcja
  • Toradora! (TV) - produkcja
  • Tottemo! Luckyman (TV) - produkcja
  • Tottoko Hamutarō: Ham Ham Ham - Jya! Maboroshi no Princess - produkcja
  • Tottoko Hamutaro: Ham Ham Paradi-chu! Hamutarō to Fushigi no Oni no Ehonto - produkcja
  • Transformers: Energon (TV) - produkcja
  • Transformers: Robots in Disguise (TV) - produkcja
  • Twin Signal (OAV) - produkcja
  • Ultimate Muscle (TV) - produkcja
  • (The) Unlimited - Hyōbu Kyōsuke (TV) - produkcja
  • Ushiro no Shomen Daare - produkcja
  • Vampire Knight (TV) - produkcja
  • Vampire Knight Guilty (TV) - produkcja
  • Viewtiful Joe (TV) - produkcja
  • (The) Wallflower (TV) - produkcja
  • WATAMOTE (TV) - produkcja
  • Wedding Peach (TV) - produkcja
  • What's Michael? (TV) - produkcja
  • Wooser's Hand-to-Mouth Life (TV) - produkcja
  • (The) World God Only Knows (TV) - produkcja
  • (The) World God Only Knows Season Two (TV) - produkcja
  • (The) World God Only Knows: Goddesses Arc (TV) - produkcja
  • Wrestler Gundan Seisenshi Robin Jr. (TV) - produkcja
  • Yakitate!! Japan (TV) - produkcja
  • You and Me. (TV) - produkcja
  • You and Me. Season 2 (TV) - produkcja
  • You Are Umasou - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! 3D: Bonds Beyond Time - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! 5D's (TV) - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! 5D's Shinka Suru Kettō! Stardust vs Red Daemons (OAV) - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! Duel Monster GX (TV) - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! Zexal (TV) - produkcja
  • Yu-Gi-Oh! Zexal II (TV) - produkcja
  • Yu-Gi-Oh!: The Movie - produkcja
  • Yuruyuri - Happy Go Lily (TV) - produkcja
  • Zakuro (TV) - produkcja
  • Zenki (TV) - produkcja
  • Zoids Genesis (TV) - produkcja
  • Zoids: Fuzors (TV) - produkcja

Anime wyemitowane na antenie

  • Ace of Diamond (TV)
  • AD Police (TV)
  • Adventures of Little El Cid (TV)
  • Adventures of Puss-in-Boots (TV)
  • Adventures of the Little Koala (TV)
  • Aesop's World (TV)
  • Ahiru no Quack (TV)
  • Aikatsu! (TV 2)
  • Air Gear (TV)
  • Aiura (TV)
  • Akachan to Boku (TV)
  • Akazukin Cha Cha (TV)
  • AM Driver (TV)
  • Angelic Layer (TV)
  • Animal Yokocho (TV)
  • Anyamaru Tantei Kiruminzuu (TV)
  • Ape Escape (TV)
  • Aquarian Age - Sign for Evolution (TV)
  • Aquarion (TV)
  • Aquarion Evol (TV)
  • Arakawa Under the Bridge (TV)
  • Arakawa under the Bridge × Bridge (TV)
  • Arashi no Yoru ni: Himitsu no Tomodachi (TV)
  • Arata The Legend (TV)
  • Argento Soma (TV)
  • Aria - The Natural (TV)
  • Aria the Animation (TV)
  • Aria the Origination (TV)
  • Arjuna (TV)
  • Armored Fleet Dairugger XV (TV)
  • Armored Trooper Votoms (TV)
  • Asobō! Hello Kitty (TV)
  • Asobotto Senki Goku (TV)
  • Avenger (TV)
  • AWOL - Absent WithOut Leave (TV)
  • Azumanga Daioh (TV)
  • B-Daman CrossFire (TV)
  • B-Legend! Battle Bedaman (TV)
  • Babel II - Beyond Infinity (TV 2)
  • Baka and Test - Summon the Beasts (TV)
  • Baka and Test - Summon the Beasts 2 (TV)
  • Bakegyamon (TV)
  • Baki the Grappler (TV)
  • Bakkyuu HIT! Crash Bedaman (TV)
  • Baku Tech! Bakugan (TV)
  • Baku Tech! Bakugan Gachi (TV)
  • Bakugan Battle Brawlers (TV)
  • Bakugan Battle Brawlers: Gundalian Invaders (TV)
  • Bakugan Battle Brawlers: New Vestroia (TV)
  • Bakumatsu Gijinden Roman (TV)
  • Bakusou Kyoudai Let's & Go (TV)
  • Bakusou Kyoudai Let's & Go WGP (TV)
  • Bakusou Kyoudai Lets & Go Max (TV)
  • Bamboo Blade (TV)
  • Battle Athletes Victory (TV)
  • Battle B-Daman: Fire Spirits (TV)
  • Battle Girls - Time Paradox (TV)
  • Beast Saga (TV)
  • BECK: Mongolian Chop Squad (TV)
  • Beet the Vandel Buster (TV)
  • Beet the Vandel Buster Excellion (TV)
  • Beyblade (TV)
  • Beyblade G Revolution (TV)
  • Beyblade: Metal Fury (TV)
  • Beyblade: Metal Fusion (TV)
  • Beyblade: Metal Masters (TV)
  • Beyblade: Shogun Steel (TV)
  • Beyblade: V-Force (TV)
  • Bihada Ichizoku (TV)
  • Bikkuriman 2000 (TV)
  • Bit the Cupid (TV)
  • Bleach (TV)
  • Blue Dragon (TV)
  • Blue Dragon: Trials of the Seven Shadows (TV)
  • Bōken Yūki Pluster World (TV)
  • Bomberman Jetters (TV)
  • Boogiepop Phantom (TV)
  • Brave King GaoGaiGar Final Grand Glorious Gathering (TV)
  • Bucky - The Incredible Kid (TV)
  • Buso Renkin (TV)
  • Capeta (TV)
  • Captain Tsubasa (TV)
  • Captain Tsubasa: Road to 2002 (TV)
  • Cardfight!! Vanguard (TV)
  • Cardfight!! Vanguard: Asia Circuit Hen (TV)
  • Cardfight!! Vanguard: Link Joker Hen (TV)
  • Chance Pop Session (TV)
  • Chi's New Address (TV)
  • Chi's Sweet Home (TV)
  • Chiisana Kyojin Microman (TV)
  • Chō Hatsumei Boy Kanipan (TV)
  • Chō Seimeitai Transformers: Beast Wars Neo (TV)
  • Chōja Reideen (TV)
  • Chōseishin GranSazer (TV)
  • Chrome Shelled Regios (TV)
  • Clamp School (TV)
  • Cluster Edge (TV)
  • (La) Corda D'Oro - primo passo (TV)
  • Cosmic Baton Girl Comet-san (TV)
  • Cosmowarrior Zero (TV)
  • Cowboy Bebop (TV)
  • Cromartie High School (TV)
  • Croquette! (TV)
  • Cross Fight B-Daman eS (TV)
  • Cross Game (TV)
  • Cutie Honey The Live (TV)
  • Cybersix (TV)
  • Cyborg 009 The Cyborg Soldier (TV)
  • Cyborg Kuro-chan (TV)
  • Cybuster (TV)
  • D.Gray-man (TV)
  • D.N.Angel (TV)
  • Dai-Guard (TV)
  • Daigunder (TV)
  • Daily Lives of High School Boys (TV)
  • Dame Oyaji (TV)
  • Dan Doh!! (TV)
  • Danbōru Senki (TV)
  • Danbōru Senki W (TV)
  • Danbōru Senki Wars (TV)
  • DD Hokuto no Ken (TV 2013)
  • Deltora Quest (TV)
  • Demashitaa! Powerpuff Girls Z (TV)
  • Denkō Chō Tokkyū Hikarian - Lightning Attack Express (TV)
  • Dennō Bōkenki Webdiver (TV)
  • Densetsu Kyojin Ideon (TV)
  • Di Gi Charat Nyo (TV)
  • Doki Doki Densetsu Mahoujin Guru Guru (TV)
  • Doki Doki School Hours (TV)
  • Don Dracula (TV)
  • Don-Don Domel to Ron (TV)
  • Dr. Rin ni Kiitemite! (TV)
  • Dragon Drive (TV)
  • Dragonaut - The Resonance (TV)
  • Duel Masters Cross (TV)
  • Duel Masters Cross Shock (TV)
  • Duel Masters Victory (TV)
  • Duel Masters Victory V (TV)
  • Duel Masters Victory V3 (TV)
  • Duel Masters Zero (TV)
  • E's Otherwise (TV)
  • Eat-Man (TV)
  • Eden's Bowy (TV)
  • Edokko Boy: Gatten Taro (TV)
  • Ehrgeiz (TV)
  • El Cazador de la Bruja (TV)
  • El Hazard: The Alternative World (TV)
  • Elemental Gelade (TV)
  • Engage Planet Kiss Dum (TV)
  • Excel Saga (TV)
  • Eyeshield 21 (TV)
  • F-Zero Falcon Densetsu (TV)
  • Fafner (TV)
  • Fairy Musketeers (TV)
  • Fairy Princess Minky Momo (TV)
  • Fairy Tail (TV)
  • Fantastic Children (TV)
  • Fighting Beauty Wulong (TV)
  • Figure 17 (TV)
  • Final Fantasy: Unlimited (TV)
  • FireStorm (TV)
  • Flint: The Time Detective (TV)
  • Folktales from Japan (TV)
  • Fortune Arterial: Akai Yakusoku (TV)
  • Fortune Dogs (TV)
  • Fortune Quest L (TV)
  • Forza! Mario (TV)
  • Fruits Basket (TV)
  • (The) Fuccons (TV)
  • Full Moon o Sagashite (TV)
  • Fushigi Yugi (TV)
  • Fushigiboshi no Futago Hime (TV)
  • Fushigiboshi no Futago Hime Gyu! (TV)
  • Futakoi (TV)
  • Futakoi Alternative (TV)
  • Gaist Crusher (TV)
  • Gakkyu-oh Yamazaki (TV)
  • Gakuen Utopia Manabi Straight! (TV)
  • Galactic Gale Baxinger (TV)
  • Galactic Whirlwind Sasuraiger (TV)
  • Galaxy Angel A (TV)
  • Galaxy Angel Rune (TV)
  • Galaxy Angel S
  • Galaxy Angel X (TV)
  • Galaxy Angel Z (TV)
  • Galaxy Cyclone Braiger (TV)
  • Gallery Fake (TV)
  • Gear Fighter Dendoh (TV)
  • Genji Tsuushin Agedama (TV)
  • Genki Bakuhatsu Ganbaruger (TV)
  • Getter Robo Go (TV)
  • Ghost Hunt (TV)
  • Gifū Dōdō!! Kanetsugu to Keiji (TV)
  • Ginban Kaleidoscope (TV)
  • Gingitsune (TV)
  • Gintama (TV)
  • Gintama' (TV)
  • Gintama' (TV 2012)
  • (The) Girl Who Leapt Through Space (TV)
  • Glass Mask (TV 2)
  • Gokudo (TV)
  • Gokujō!! Mecha Mote Iinchō (TV)
  • Gokujō!! Mecha Mote Iinchō Second Collection (TV)
  • Golgo 13 (TV)
  • Gon (TV)
  • Gosick (TV)
  • Gozonji! Gekkō Kamen-kun (TV)
  • Grander Musashi (TV)
  • Grander Musashi RV (TV)
  • Grandpa Danger (TV)
  • Groizer X (TV)
  • Gundam Build Fighters (TV)
  • Gungrave (TV)
  • GUNxSWORD (TV)
  • Gurren Lagann (TV)
  • Gyouten Ningen Batsealer (TV)
  • .hack//Legend Of The Twilight (TV)
  • .hack//Roots (TV)
  • .hack//SIGN (TV)
  • Haiyore! Nyaruko-san W (TV)
  • Hamtaro (TV)
  • Hanamaru Kindergarten (TV)
  • Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora (TV)
  • Happy Kappy (TV)
  • Haré+Guu (TV)
  • Hareluya II Boy (TV)
  • Hatsumei Boy Kanipan (TV)
  • Hayate the Combat Butler (TV)
  • Hayate the Combat Butler! Cuties (TV)
  • Hayate the Combat Butler!! (TV)
  • Hayate the Combat Butler: Can't Take My Eyes Off You (TV)
  • Hello! Lady Lin (TV)
  • Hero Tales (TV)
  • Heroic Age (TV)
  • Heroman (TV)
  • Hikarian - Great Railroad Protector (TV)
  • Hikaru no Go (TV)
  • Hikaru No Go: New Year Special
  • Hime Chen! Otogi Chikku Idol Lilpri (TV)
  • Hime-chan's Ribbon (TV)
  • His and Her Circumstances (TV)
  • Honō no Tōkyūji Dodge Danpei (TV)
  • Hoop Days (TV)
  • Human Crossing (TV)
  • Hyakko (TV)
  • Hyper Police (TV
  • Idaten Jump (TV)
  • Idol Tenshi Yōkoso Yōko (TV)
  • Inazuma Eleven (TV)
  • Inazuma Eleven GO (TV)
  • Inazuma Eleven GO Galaxy (TV)
  • Infinite Ryvius (TV)
  • Inukami! (TV)
  • Iron Leaguer (TV)
  • (The) Irresponsible Captain Tylor (TV)
  • Itsumo Wagamama Gama Ōji (TV)
  • Ixion Saga DT (TV)
  • Jankenman (TV)
  • Jewelpet (TV)
  • Jewelpet Happiness (TV)
  • Jewelpet Kira☆Deco—! (TV)
  • Jewelpet Sunshine (TV)
  • Jewelpet Twinkle (TV)
  • Jubei-Chan The Ninja Girl - Secret of the Lovely Eyepatch (TV)
  • Jungle Book: Shounen Mowgli (TV)
  • Juu Senshi Garukiba (TV)
  • Kaasan - Mom's Life (TV)
  • Kage kara Mamoru! (TV)
  • Kaikan Phrase (TV)
  • Kaitō Kiramekiman (TV)
  • Kakko-Kawaii Sengen! (TV)
  • Kaleido Star (TV
  • Kamichama Karin (TV)
  • Kamisama Dolls (TV)
  • Kamisama Kiss (TV)
  • Kanamemo (TV)
  • Kasimasi - Girl Meets Girl (TV)
  • Katekyo Hitman Reborn! (TV)
  • Kaze no Naka no Shoujo Kinpatsu no Jeanie (TV)
  • KenIchi the Mightiest Disciple (TV)
  • Kenyū Densetsu Yaiba (TV)
  • Kero Kero Chime (TV)
  • Kiba (TV)
  • Kikou Keisatsu Metal Jack (TV)
  • Kimi no Iru Machi (TV)
  • Kinkyuu Hasshin Saver Kids (TV)
  • Kinnikuman Nisei - Ultimate Muscle (TV)
  • Kinnikuman Nisei - Ultimate Muscle 2 (TV)
  • Kirarin Revolution (TV)
  • Kishin Taisen Gigantic Formula (TV)
  • Knight Hunters (TV)
  • Knights of Ramune & 40 Fire (TV)
  • Kochira Katsushika-ku Kamearikouen-mae Hashutsujo
  • Kodocha (TV)
  • Kokoro Library (TV)
  • Kōsoku Denjin Albegas (TV)
  • Kotenkotenko (TV)
  • Koutetsu Sangokushi (TV)
  • Kuru Kuru Amy (TV)
  • Kyatto-Ninden Teyandee (TV)
  • Kyo no Gononi (TV)
  • Last Exile (TV)
  • (The) Law of Ueki (TV)
  • Legend of Himiko (TV)
  • (The) Legend of the Legendary Heroes (TV)
  • Level E (TV)
  • Leviathan: The Last Defense (TV)
  • Line Offline Salaryman (TV)
  • Line Town (TV)
  • Live On Cardliver Kakeru (TV)
  • Lord of Lords Ryu Knight (TV)
  • Lost Universe (TV)
  • Love Hina (TV)
  • Lovege Chu - Miracle Seiyū Hakusho (TV)
  • Machine Robo: The Running Battlehackers (TV)
  • Madlax (TV)
  • Magical Project S (TV)
  • Mahoraba ~Heartful days~ (TV)
  • Mahou no Angel Sweet Mint (TV)
  • Maicching Machiko-sensei (TV)
  • Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahō Shōjo the TV
  • Makai Ōji: Devils and Realist (TV)
  • Mamimume Mogacho (TV)
  • Manga Aesop Monogatari (TV)
  • Manga Nihon Keizai Nyuumon (TV)
  • Manga Sarutobi Sasuke (TV)
  • Mao-chan (TV)
  • MapleStory (TV)
  • MÄR (TV)
  • Maria Holic Alive (TV)
  • Maria Watches Over Us (TV)
  • Maria Watches Over Us Season 2: Printemps (TV)
  • Mars Daybreak (TV)
  • (The) Marshmallow Times (TV)
  • Martian Successor Nadesico (TV)
  • Master of Mosquiton '99 (TV)
  • Matchless Raijin-Oh (TV)
  • Maya the Bee (TV)
  • Maze (TV)
  • Medaka Box (TV)
  • Medarot Damashii (TV)
  • MegaMan NT Warrior (TV)
  • Megaman Star Force (TV)
  • Mermaid Forest (TV)
  • Mermaid Melody: Pichi Pichi Pitch (TV)
  • Metal Fighter Miku (TV)
  • Mewtwo ~Kakusei e no Prologue~
  • Minami-ke (TV)
  • Minami-ke: Okaeri (TV)
  • Minami-ke: Okawari (TV)
  • Miracle Train - Ōedo-sen e Yōkoso (TV)
  • Mirai Robo Daltanias (TV)
  • Mirmo Zibang! (TV)
  • Miss Monochrome (TV)
  • Mister Ajikko (TV)
  • Miyanishi Tatsuya Gekijō: Omae Umasou da na (TV)
  • Mizuiro Jidai (TV)
  • Moero! Top Striker (TV)
  • Mojako (TV)
  • Momotaro Densetsu (TV)
  • Mon Colle Knights (TV)
  • Monkey Magic (TV)
  • Monkey Turn (TV)
  • Monkey Turn V (TV)
  • Monochrome Factor (TV)
  • Mononokuma (TV)
  • Monsuno (TV)
  • MoonPhase (TV)
  • Mori no Youki na Kobito-tachi: Berufi to Rirubitto (TV)
  • Musashi no Ken (TV)
  • Mushibugyō (TV)
  • Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (TV)
  • My Bride is a Mermaid (TV)
  • My-HiME (TV)
  • My-Otome (TV)
  • (The) Mystic Archives of Dantalian (TV)
  • Mythical Detective Loki Ragnarok (TV)
  • Nabari no Ou (TV)
  • Nagasarete Airantou (TV)
  • Nanaka 6/17 (TV)
  • Nangoku Shounen Papuwa-kun (TV)
  • Naruto (TV)
  • Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden Mō Iccho (TV)
  • Naruto Shippūden (TV)
  • Naruto Spin-Off: Rock Lee & His Ninja Pals (TV)
  • Natsu no Arashi! (TV)
  • Natsu no Arashi! Akinai-chū (TV)
  • Natsume's Book of Friends (TV)
  • Natsume's Book of Friends (TV 2)
  • Natsume's Book of Friends (TV 4)
  • Nazca (TV)
  • Negima! (TV)
  • Negima!? (TV)
  • Nekketsu Saikyo Gozaurer (TV)
  • Neo Angelique Abyss (TV)
  • Neo Angelique Abyss -Second Age- (TV)
  • Neon Genesis Evangelion (TV)
  • (The) New Adventures of Kimba The White Lion (TV)
  • Night Raid 1931 (TV)
  • Nightwalker (TV)
  • Noir (TV)
  • Non Non Biyori (TV)
  • Nyarko-san: Another Crawling Chaos (TV)
  • Occult Academy (TV)
  • Ogon Senshi Gold Raitan (TV)
  • Oh! Family (TV)
  • Onegai My Melody (TV)
  • Onegai My Melody - Kuru Kuru Shuffle! (TV)
  • Onegai My Melody Kirara (TV)
  • Onegai My Melody Sukkiri (TV)
  • Over Drive (TV)
  • Pani Poni Dash! (TV)
  • Papuwa (TV)
  • Pari no isaberu (TV)
  • Peach Girl (TV)
  • Penguin no Mondai (TV)
  • Phantom ~Requiem for the Phantom~ (TV)
  • Phone Braver 7 (TV)
  • Planet Robot Danguard Ace (TV)
  • Platonic Chain (TV)
  • Pocket Monster Crystal: Raikou Ikazuchi no Densetsu
  • Pocket Monsters XY (TV)
  • Pocket Monsters: Diamond & Pearl (TV)
  • Pocket Monsters: The Origin
  • Pokémon (TV)
  • Pokemon Advance (TV)
  • Pokemon Chronicles (TV)
  • Pokemon Fushigi no Dungeon: Toki no Tankentai, Yami no Tankentai
  • Pokémon: Black and White (TV)
  • Pokémon: Black and White: Rival Destinies (TV)
  • Pokemon: The Mastermind of Mirage Pokemon (special)
  • Polar Bear's Café (TV)
  • Popolocrois Monogatari (TV)
  • Poyopoyo (TV)
  • Pretty Rhythm Aurora Dream (TV)
  • Pretty Rhythm Dear My Future (TV)
  • Pretty Rhythm Rainbow Live (TV)
  • (The) Prince of Tennis (TV)
  • (The) Prince of Tennis II (TV)
  • Project ARMS (TV)
  • Project ARMS: The 2nd Chapter (TV)
  • Psychic Squad (TV)
  • Psycho Armor Govarian (TV)
  • Pururun! Shizuku-chan (TV)
  • Pururun! Shizuku-chan Aha (TV)
  • Pygmalio (TV)
  • Ragnarok The Animation (TV)
  • Rerere no Tensai Bakabon (TV)
  • Revolutionary Girl Utena (TV)
  • Robby & Kerobby (TV)
  • Rockman.EXE Axess (TV)
  • Rockman.EXE Beast+ (TV
  • Romance of Three Kingdoms (TV 2009)
  • RPG Densetsu Hepoi (TV)
  • Rumiko Takahashi Anthology (TV)
  • Run=Dim (TV)
  • Ryūsei no Rockman Tribe (TV)
  • S-CRY-ed (TV)
  • Saber Marionette J (TV)
  • Saber Marionette J to X (TV)
  • Saiyuki (TV)
  • Saiyuki Gunlock (TV)
  • Saiyuki Reload (TV)
  • Saki (TV)
  • Saki Episode of Side A (TV)
  • Samurai Deeper Kyo (TV)
  • Sands of Destruction (TV)
  • Saru Getchu ~On Air~ 2nd (TV)
  • Sasameki Koto (TV)
  • School Rumble (TV)
  • School Rumble: 2nd Semester (TV)
  • SD Gundam Force (TV)
  • SD Gundam Sangokuden Brave Battle Warriors (TV)
  • Sengoku Collection (TV)
  • Sengoku Gakudō Nikki: Sensei no Chonmage (TV)
  • Sengoku Majin Goshōgun (TV)
  • Sengoku Paradise Kiwami (TV)
  • Sentimental Journey (TV)
  • Senyū. (TV)
  • Senyū. Dai 2 Ki (TV)
  • Seraphim Call (TV)
  • Serial Experiments Lain (TV)
  • Seven of Seven (TV)
  • Sgt. Frog (TV)
  • Shaman King (special)
  • Shaman King (TV)
  • Shiawase Sou no Okojo-san (TV)
  • Shima Shima Tora no Shimajirou (TV)
  • Shimajirō no Wow! (TV)
  • Shin Hakkenden (TV)
  • Shin Megami Tensei Devil Children: Light & Dark (TV)
  • Shinseiki Duel Masters Flash (TV)
  • Shota no Sushi
  • Shrine of the Morning Mist (TV)
  • Shugo Chara! (TV)
  • Shugo Chara! Party! (TV)
  • Shura no Toki: Age of Chaos (TV)
  • Shutsugeki! Machine Robo Rescue (TV)
  • Simoun (TV)
  • Sister Princess (TV)
  • Sister Princess: Re Pure (TV)
  • Sket Dance (TV)
  • Sketchbook ~full color'S~ (TV)
  • Skip Beat! (TV)
  • Slap Up Party -Arad Senki- (TV)
  • Slayers (TV)
  • Slayers Next (TV)
  • Slayers Revolution (TV)
  • Slayers Try (TV)
  • Sōkyū no Fafner - Single Program - Right of Left-
  • Sonic X (TV)
  • Sorcerer Hunters (TV)
  • Soreike! Zukkoke Sanningumi (TV)
  • Sou Nanda (TV)
  • Soul Eater (TV)
  • Sound of the Sky (TV)
  • Space Oz no Bōken (TV)
  • Speed Racer X (TV)
  • Spider Riders (TV)
  • Spider Riders: Yomigaeru Taiyou (TV)
  • Spiral (TV)
  • Squid Girl (TV)
  • Squid Girl Season 2 (TV)
  • Star Ocean EX (TV)
  • Starship Girl Yamamoto Yohko (TV)
  • Starship Operators (TV)
  • Steam Detectives (TV)
  • Stellvia (TV)
  • Stitch! (TV)
  • Sue Cat (TV)
  • Sugar Bunnies (TV)
  • Sugar Bunnies Chocolat! (TV)
  • Sugar Bunnies Fleur (TV)
  • Sugar Sugar Rune (TV)
  • Super GALS (TV)
  • Super Robot Wars OG: Divine Wars (TV)
  • Super Seisyun Brothers (TV)
  • Suteki Tantei Labyrinth (TV)
  • Suzuka (TV)
  • Tactics (TV)
  • Taiyou no Kiba Dougram (TV)
  • Tamagotchi! (TV 2009)
  • Tamagotchi! Miracle Friends (TV)
  • Tamagotchi! Yume Kira Dream (TV)
  • Tank Knights Portriss (TV)
  • Tanken Driland - 1000-nen no Mahō - (TV)
  • Tanoshii Moomin Ikka (TV)
  • Tanoshii Moomin Ikka: Bōken Nikki (TV)
  • Taro the Space Alien (TV)
  • Tegami Bachi: Letter Bee (TV)
  • Tegami Bachi: Reverse (TV)
  • Tekkaman Blade (TV)
  • Tenchi in Tokyo (TV)
  • Tenku Senki Shurato (TV)
  • Tenshi na Konamaiki (TV)
  • Tetsujin 28th (TV)
  • Those Who Hunt Elves (TV)
  • Those Who Hunt Elves 2 (TV)
  • (The) Three-eyed One (TV)
  • Thumbelina: A Magical Story (TV)
  • Thunder Jet (TV)
  • Tokimeki Memorial ~Only Love~ (TV)
  • Tokyo Mew Mew (TV)
  • Tokyo Pig (TV)
  • Tokyo Underground (TV)
  • Tokyo Zombie
  • Tomatoman (TV)
  • Toradora! (TV)
  • Toshi Gordian (TV)
  • Totsugeki! Pappara-tai (TV)
  • Tottoko Hamtarō Dechu (TV)
  • Train Heroes (TV)
  • Transformers Prime (U.S. TV)
  • Transformers: Animated (U.S. TV)
  • Transformers: Armada (TV)
  • Transformers: Energon (TV)
  • Transformers: Robots in Disguise (TV)
  • Treasure Gaust (TV)
  • Trigun (TV)
  • Uchi no 3 Shimai (TV)
  • Uchurei (TV)
  • Ultimate Muscle (TV)
  • (The) Unlimited - Hyōbu Kyōsuke (TV)
  • Vampire Knight (TV)
  • Vampire Knight Guilty (TV)
  • Vampire Princess Miyu (TV)
  • Viewtiful Joe (TV)
  • Violinist of Hamelin (TV)
  • Virtua Fighter (TV)
  • Virus Buster Serge (TV)
  • (The) Vision of Escaflowne (TV)
  • Voltron (TV)
  • Walkin' Butterfly (TV)
  • (The) Wallflower (TV)
  • Wan Wan Serebu Soreyuke! Tetsunoshin (TV)
  • Web Ghost PiPoPa (TV)
  • Wedding Peach (TV)
  • Witch Hunter Robin (TV)
  • (The) Wonderful Wizard of Oz (TV)
  • Wooser's Hand-to-Mouth Life (TV)
  • (The) World God Only Knows (TV)
  • (The) World God Only Knows Season Two (TV)
  • (The) World God Only Knows: Goddesses Arc (TV)
  • Wrestler Gundan Seisenshi Robin Jr. (TV)
  • Yakitate!! Japan (TV)
  • Yami Shibai (TV)
  • Yokoyama Mitsuteru Sangokushi (TV)
  • Yoshimoto Muchikko Monogatari (TV)
  • You and Me. (TV)
  • You and Me. Season 2 (TV)
  • Yowamushi Pedal (TV)
  • Yu-Gi-Oh! (TV 2)
  • Yu-Gi-Oh! 5D's (TV)
  • Yu-Gi-Oh! Duel Monster GX (TV)
  • Yu-Gi-Oh! Zexal (TV)
  • Yu-Gi-Oh! Zexal II (TV)
  • Yumeiro Pâtissière (TV)
  • Yuruyuri - Happy Go Lily (TV)
  • Zakuro (TV)
  • Zegapain (TV)
  • Zenki (TV)
  • Zoids Genesis (TV)
  • Zoids: Fuzors (TV)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.